rawpixel-567016-unsplash
پخش ویدیو

کسب و کار

من بابک بنیادی هستم. مشاور و مدرس بازاریابی. رسالت من رشد و توسعه‌ی افراد و سازمان­ها به کمک استراتژی‌های هدفمند دیجیتال مارکتینگ است.

سال 1367 در تهران به دنیا آمدم. پس از گذراندن دوره­ی کارشناسی IT در دانشگاه تبریز، مدرک MBA برندینگ از IBS را کسب کردم و در حال حاضر دانشجوی DBA دانشگاه تهران با گرایش کارآفرینی هستم. موضوعی که همواره به آن علاقه داشته‌ام، مطالعه و تحقیق در مورد نوآوری‌های روز دنیا در حوزه‌ی بازاریابی‌ست.

من فعالیتم در دیجیتال مارکتینگ را از سال 1391 آغاز کرده‌ام. در سال 1392 آژانس دیجیتال مارکتینگ خودم یعنی “ویرا کاوان آویژه” را تأسیس کردم که هنوز هم به فعالیت خود ادامه می­دهد.

بیش از
6

تجربه

Flexible

Time

Award

Winner

Facebook

Twitter

اینستاگرام

نوع کسب و کار

پروژه­های متعددی را در “آویژه” انجام دادیم. ولی در آن زمان هنوز فضای دیجیتال، باورپذیری لازم را برای کارفرمای ایرانی ایجاد نکرده بود. بنابراین اکثر سازمان­­ها­ نمی­توانستند تفکر سرمایه­گذاری جدی برای بازاریابی یا تبلیغات در فضای آنلاین را داشته باشند. کم‌کم با این چالش مواجه شدیم که دامنه‌ی اطلاعات و تجربیات ما به درخواست مشتریان محدود شده است! درخواست­هایی که به دلیل ریسک‌پذیری کم، بخش کوچکی از ظرفیت دیجیتال مارکتینگ را شامل می‌شد و با توجه به بودجه اندکی که به آن اختصاص می‌یافت، راه را بر اجرای ایده­های خلاقانه و تأثیرگذار می­بست.

این فرآیند برای “آویژه” نوعی خودسانسوری بود، و باعث ارتقاء دانش سازمان و حس رضایتمندی از انجام یک کار حرفه­ای نمی‌شد. لذا با اندکی تغییر در رویکرد شرکت، پس از مدتی به سمت پروژه­هایی در ابعاد بسیار بزرگتر رفتم که بخاطر بزرگی پروژه و شرایط کارفرما، ملزم به استخدام در این شرکت­ها نیز شدم.

هزینه ها