مشاوره و آموزش تخصصی سئو

خدمات مشاوره، مربیگری و آموزش سئو

معمولاً اهمیت همکاری با یک مشاور و متخصص سئو آن قدرها دیده نمی‌شود. بسیاری از سازمان ها را می شناسم که یک تیم سئوی چندین نفره را استخدام می‌کنند و هزینه زیادی را هم می‌پردازند، اما هیچ وقت به نتیجه دلخواهشان نمی‌رسند. دلیلش خیلی ساده است:

اگر سوار اتوبوس جنوب شده باشید، هیچ وقت به شمال نمی‌رسید! حتی اگر هزاران قدم داخل اتوبوس به سمت شمال قدم بردارید!

 

سازمان‌های بزرگ یا کسانی که قصد سئو کردن کلمات کلیدی پرچالش (چه از نظر تعداد و چه از نظر سختی) را دارند، ممکن است تیم های قدرتمند و متخصص سئو هم داشته باشند ولی آنها هم به مشاوره سئو نیاز دارند. یک مشاور سئو به آنها دانش روز و تجربیات جدیدتر و راهبردهای خارج از تیم را به آنها انتقال می‌دهد و قدرتشان را بالاتر می‌برد چرا که:

در دوران پر رقابت امروز، ترافیک ارگانیک و هدفمند وب سایتتان را با مشاوره تخصصی سئو در لایه استراتژی و عملیاتی می توانید افزایش دهید!

هدف اصلی از سئو کردن سایت

جدا از همه این‌ها، هدف از بهینه سازی سایت، نباید صرفاً روی نتایج فهرست جستجو باشد. یک متخصص سئو روی تبدیل بازدیدکننده به مشتری و افزایش فروش، فعالیت می‌کند که هدف اصلی هر کسب و کاری است و در طول مشاوره‌ای که به شما می‌دهم، مسلماً هدف اصلی شما را در نظر می گیرم و راهنمایی‌هایم را در راستای آن ارائه می‌دهم.

در دوران پر رقابت امروز، ترافیک ارگانیک و هدفمند وب سایتتان، فقط با مشاوره تخصصی سئو در لایه استراتژی و عملیاتی می تواند افزایش پیدا کند و من در این زمینه، راهکارها و خدمات زیادی را می‌توانم به شما ارائه کنم.

مشاوره تخصصی در حوزه سئو، به تیم شما در جهت کسب رتبه و ارتقای رتبه شما چه از لحاظ هزینه ای (مالی و زمانی) و چه از لحاظ انتقال تجربه و آموزشی کمک قابل توجهی می‌کند.

بالا رفتن قیمت  دلار و افزایش رقابت در سئو

شرکت های زیادی تا قبل از این، تمرکزشان را روی بخش های دیگر تبلیغات گذاشته بودند. اما با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت خدمات گوگل هم بالاتر رفت و اگر شرکتی تا قبل از این به فکر خرید تبلیغات به روش های دیگر بود، در حال حاضر به سمت سئو روی آورده است.

شاید در نگاه اول، این موضوع خیلی مهم به نظر نرسد، اما همین نکته باعث شده است که رقابت برای حضور در فهرست ده جستجوی اول گوگل بالاتر برود.

هزینه روش‌های قبلی به شدت بالاتر رفته است و دیگر منطقی به نظر نمی رسد، شاید حتی خرید رپرتاژ آگهی و  دیگر خدمات هم تضمین کننده حضور در لیست ده تایی نیستند، چه برسد به سه نتیجه اول!

بنابراین حضور کسی که بتواند با توجه به این رقابت سنگین، راه درست را به شما نشان بدهد، اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

مشاوره سئو کافی نیست!

یک مشاور سئو با انتقال تجربیات خودش به تیم، راهکارهای جدیدی را ارائه می‌دهد ولی این تیم سئو یا تولید محتوای شما است که در نهایت فعالیت هایش را بهبود می دهد و اگر در این روش درست حرکت نکنید، در این حوزه مقطعی رشد خواهید کرد، که عملاً یعنی هزینه‌هایتان را دور ریخته‌اید.

کار من به عنوان مشاور و مربی سئو، کمی متفاوت است؛ من به عنوان یک همراه، مربی و برنامه‌ریز، فعالیت های لازم برای تیم سئو و تیم تولید محتوا شما را بهبود می بخشم و برنامه  منظمی را در این راستا طراحی و دنبال می‌کنم که تا رسیدن به نتایج برتر در صفحه نتایج گوگل و در بسیاری موارد برای نگه داشتن این رتبه ها شما را همراهی کنم.

فعالیت اصلی مشاور سئو چیست؟

به تجربه فهمیده‌ام که بعد از رسیدن به صفحه اول، رقابت اصلی شروع می‌شود. یک متخصص سئو می‌داند که رقبای شما بیکار نمی‌نشینند تا شما در صفحه اول باقی بمانید. بنابراین نقش من، به عنوان یک مربی و مشاور سئو بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. زیرا من توانایی های بالقوه تیم شما را جامع عمل می پوشانم  و تیم‌های مختلف را برای چالش‌های پیش رو، فعال و آماده می‌کنم.

بخشی از فعالیت من به عنوان مشاور سئو برای برخی از شرکت ها؛ تشکیل، آموزش و مدیریت تیم های سئو و تولید محتواست و اگر این تیم‌ها آموزش های کافی در مقابل اتفاقات جدید را داشته باشند، به خوبی می‌توانند از چالش‌های پیش رو عبور کنند.

تجربه من به عنوان مشاور سئو

من در حوزه سئو از سال 1392 به صورت رسمی شروع به کار کردم، و طی این مدت به واسطه مطالعات تخصصی، آزمایش‌های عملی و همکاری با برند های بزرگی مانند: «شیپور، مستر بلیط، سفرمی، اسنپ تریپ، لست سکند، تریپ، اکالا، زورق، لافارر و…» تجربه لازم را برای کمک به کسب و کارهای مختلف در راستای کسب رتبه در رقابتی ترین کلمات تجاری فارسی را داشته ام.

این تجربیات را با عنوان های مختلفی از جمله متخصص سئو، مشاور سئو و مربی سئو به دست آورده‌ام. تجربیاتی که در طول این سال‌ها، می‌تواند در چالش‌ها و اتفاقات خاص به کار بیاید، که خیلی از آنها نادر و گاهی دور از ذهن هستند.

آخرین پست ها
آرشیو مطالب
دسته بندی مطالب
Newsletter